שם מוצר: Bioclear™ 1day

תכולת אריזה: 30 עדשות מגע יומיות, ארוזות כל אחת באריזה בודדת, סטרילית ונוחה לנשיאה.

Bioclear™ 1 day

מעבר פשוט וקל מכל עדשה אחרת

עדשות מגע יומיות ביוממטיות עם פטנט ה- ™AquAtract, המשאיר את העדשה רטובה לאורך זמן ומאפשר נוחות הרכבה גבוהה.

טכנולוגיית ™AquaAtract לנוחות משופרת

סאפלון מציעה עדשות מגע ביומימטיות יומיות וחודשיות בשם ™Bioclear. עדשות אלה מכילות את התוסף הביומימטיק ™AquAtract, הנכלל בתערובת המונומר לפני תהליך הפולימריזציה. במהלך תהליך הפולימריזציה, קבוצות ההידרוקסיל של ™AquAtract פונות לכיוון פני השטח של העדשה, באופן המעודד היווצרות קשרי מימן של מים על גבי פני השטח של העדשה. תהליך זה מבטיח כי תכונות משיכת המים של העדשה ישמרו לכל משך ההרכבה.

שכבת המים גם יוצרת מחסום מפני היווצרות שכבות שומן על פני העדשה, מה שמפחית באופן משמעותי היווצרות משקעים. אחת התכונות החשובות ביותר הנדרשות מעדשות מגע על ידי המטופלים היא נוחות. ™Bioclear הן עדשות אידיאליות במיוחד עבור אלו החווים יובש או אי-נוחות במהלך הרכבת העדשות שלהם.

נוחות כללית גבוהה

עדשות המגע Bioclear™ 1day הוכחו כבעלות נוחות הרכבה מתמשכת, בקרב מטופלים אשר מצאו את עדשות אלו כנוחות יותר בהשוואה לעדשות מגע יומיות אחרות.

ניסויים הוכיחו כי עדשות Bioclear™ 1day אינן נצמדות או מתייבשות במהלך ההרכבה וקלות להסרה.


הגנה מפני קרינת UV

במשך שעות היום העין חשופה לקרינות UVA ו- UVB מזיקות. אפילו ביום מעונן כ-80% מהקרינה מגיעה אלינו. עדשות הסיליקון הידרוג'ל של סאפלון מכילות ציפוי UV שסופג או מעכב את קרני ה-UVA ו-UVB ובכך עוזר למנוע את נזקי הקרינה.

טכנולוגיית קצה משופרת ™Advanced Edge Technology) AET)

כל העדשות המגע של סאפלון מיוצרות תוך שימוש בתהליך ייצור המוגן בפטנט הנקרא – טכנולוגיית קצה משופרת  ™AET וברובוטיקה מתקדמת בכל אחד משלבי תהליך הייצור. תהליך זה מיישם פרמטרים של תכנון וייצור ברמת דיוק של ננומטר – אלפיות המילימטר – סדר גודל שהוא מעבר לרמת המיקרון, בה משתמשים המתחרים. התוצאה היא קצה עדשה דק ומדויק, אשר מבטיח נוחות מרבית בכל עדשה.

כל שלבי הייצור נמצאים תחת הביקורת הקפדנית של החברה – החל מייצור התבניות ועד לאריזת המוצר הסופי – סאפלון מייצרת את העדשות בעלות הפטנט בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליך ™AET מקיף את כל שלבי התכנון והייצור, וזאת על ידי יישום של שיטה לבקרה מדויקת הנדרשת עבור עיצוב קצוות העדשה. התהליך מבטיח יכולת שחזור גבוהה, ועבור הלקוח, פירוש הדבר הוא עדשות נוחות ביותר בכל פעם מחדש.

למי העדשות מתאימות במיוחד?

  • אנשים אשר מעוניינים לוותר מידי פעם על המשקפיים ולהרכיב עדשות אשר יאפשרו להם חופש תנועה מלא והרכבה נוחה ובלתי מורגשת לאורך כל היום.
  • אנשים אשר חווים יובש או חוסר נוחות במהלך יום ההרכבה.
בלואייז בע''מ, רחוב ברקת 9, פתח תקווה 4934829. טל. 03-5329557 פקס. 03-5329593