שם מוצר: Clariti™ 1day

תכולת אריזה: 30 עדשות מגע יומיות, ארוזות כל אחת באריזה בודדת, סטרילית ונוחה לנשיאה.

Clariti™ 1 day

עדשות המגע של השנה, 2011

Clariti™ 1 day הן עדשות מגע יומיות מסיליקון הידורג'ל המאפשרות שמירה על בריאות העין ונוחות הרכבה מצוינת. עדשות אלו הוכתרו בשנת 2011, בעקבות בחירה של אופטומטריסטים מקצועיים, כ- "עדשות המגע של השנה". התואר הוענק על ידי Optician, מגזין האופטיקה הגדול ביותר בבריטניה.

הסיליקון הידרוג'ל של סאפלון

הדורות הראשונים של עדשות הסיליקון הידרוג'ל היו מיועדים להרכבה חודשית ממושכת, אולם עם הזמן, הם אומצו כעדשות יומיות. למרות שעדשות מסוג זה מעבירות יותר חמצן, חומר הגלם שלהם נטה להיות קשיח יותר, לא רטוב במידה מספקת ונוטה לספוח יותר משקעים מאשר עדשות הידרוג'ל רגילות. מראשית המחקר והפיתוח של סאפלון הכוונה היתה ליצור עדשות סיליקון הידרוג'ל חד פעמיות, שיספקו את הבריאות המיטבית לעין ויהיו מחומר גלם פחות קשיח, פחות נוטה לספיחת משקעים ורטוב יותר לטובת נוחות המשתמש.

טכנולוגיית ™ AquaGen

סיליקון הידרוג'ל הוא חומר הידרופובי. בדור הראשון והשני של הסיליקון הידרוג'ל השתמשו בציפוי או בתוספת הרטבה לחומר הגלם בכדי להתגבר על ההידרופוביות.

עדשות ™Clariti משתייכות למשפחת עדשות המגע החדשות, דור 3 של סאפלון והינן עשויות מסיליקון הידורג'ל (SiH) ייחודי אשר בניגוד לעדשות סיליקון הידרוג'ל אחרות, בעדשות של סאפלון אין שימוש בחומרי הרטבה ולא נעשה להן טיפול לפני השטח. במקום זאת, סאפלון משתמשת בתהליך הייחודי ™AquaGen, המוגן כפטנט, ומאפשר ליצור מניפולציה על מולקולות הסיליקון כך שהן הופכות להידרופיליות, ובכך יוצר עדשה שקושרת ומושכת מולקולות של מים למשטח העדשה. תהליך זה מאפשר משטח נוח במיוחד של "כרית" מים על פני השטח של העדשה.

מחקרים עצמאיים העוסקים בתחום הלחות על פני השטח הוכיחו באמצעות טכניקות של לכידת בועות וטיפות, כי עדשות הסיליקון הידרוג'ל של סאלפון הן לחות ביותר. התוצאה היא רמות נוחות משופרות בעקבות הפחתת האינטראקציה בין העדשה לעפעף.

בדיקת התחברות טיפות מים לפני השטח (זווית ההרטבה)


עבירות חמצן גבוהה

לעדשות המגע Clariti™ 1day עבירות חמצן (Dk/t) של 86, המעניקה כמות חמצן גדולה פי 3.5 מהנדרש לבריאות האופטימאלית של העין.*

* Brennan N.A. Beyond flux: total corneal oxygen consumption as an index of corneal oxygenation during contact lens wear. Optom Vis Sci. 2005, 82: 467-472.
Morgan P., Brennan N. The decay of Dk? Optician 6 2004; 5937; 227; 27-33.

תכולת מים גבוהה

לעדשות המגע Clariti™ 1day תכולת מים של 56%. תכולת מים גבוהה מבטיחה התאמה פיזיולוגית מקסימאלית עם משטח העין היוצרת רמת נוחות גבוהה.

מודולוס נמוך

שילוב הסיליקון הופך את עדשות ה- SiH לבעלות מודולוס גבוה, כלומר "קשיחות יותר" לעומת עדשות הידרוג'ל קונבנציונאליות. לעדשות Clariti™ מודולוס נמוך, כך שעדשה רכה יותר, ולכן רמת הנוחות גבוהה יותר.

לעדשות סיליקון הידרוג'ל של סאפלון יש את אחד החומרים עם המודולוס הנמוך ביותר, מה שהופך את השדרוג לעדשות סיליקון הידרוג'ל קל יותר.

הגישה המשולבת

עדשות הסיליקון הידרוג'ל של סאפלון כוללות את השילוב הנכון בין עבירות חמצן, אחוז מים גבוה, מודולוס נמוך והרטבה מצוינת, שיוצר עדשה המספקת נוחות ובריאות אופטימאליות של הקרנית. משטח העדשה הרטוב במיוחד בשילוב עם חומר גלם "רך" וחד פעמי, הופך את המעבר לסיליקון הידרוג'ל לקל ונוח יותר.

הגנה מפני קרינת UV

במשך שעות היום העין חשופה לקרינות UVA ו- UVB מזיקות. אפילו ביום מעונן כ-80% מהקרינה מגיעה אלינו. עדשות הסיליקון הידרוג'ל של סאפלון מכילות ציפוי UV שסופג או מעכב את קרני ה-UVA ו-UVB ובכך עוזר למנוע את נזקי הקרינה.

טכנולוגיית קצה משופרת ™Advanced Edge Technology) AET)

כל העדשות המגע של סאפלון מיוצרות תוך שימוש בתהליך ייצור המוגן בפטנט הנקרא – טכנולוגיית קצה משופרת  ™AET וברובוטיקה מתקדמת בכל אחד משלבי תהליך הייצור. תהליך זה מיישם פרמטרים של תכנון וייצור ברמת דיוק של ננומטר – אלפיות המילימטר – סדר גודל שהוא מעבר לרמת המיקרון, בה משתמשים המתחרים. התוצאה היא קצה עדשה דק ומדויק, אשר מבטיח נוחות מרבית בכל עדשה.

כל שלבי הייצור נמצאים תחת הביקורת הקפדנית של החברה – החל מייצור התבניות ועד לאריזת המוצר הסופי – סאפלון מייצרת את העדשות בעלות הפטנט בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליך ™AET מקיף את כל שלבי התכנון והייצור, וזאת על ידי יישום של שיטה לבקרה מדויקת הנדרשת עבור עיצוב קצוות העדשה. התהליך מבטיח יכולת שחזור גבוהה, ועבור הלקוח, פירוש הדבר הוא עדשות נוחות ביותר בכל פעם מחדש.

למי העדשות מתאימות במיוחד?

  • מרכיבי עדשות מגע המעוניינים להרכיב את העדשות שלהם במשך שעות מרובות ולשמור על תחושת נוחות מתמשכת גם בסביבות יבשות, בעבודה מול מחשב ועוד.
  • אנשים חדשים שמעולם לא ניסו עדשות מגע ומחפשים שילוב של נוחות ובריאות.
  • אנשים אשר התנסו בעדשות מגע בעבר אך נתקלו בקושי עקב חוסר נוחות או אי הסתגלות.
  • אנשים המרכיבים או מעוניינים להרכיב עדשות מגע רק מידי פעם (למשל: חתונות, אירועים, דייטים, ספורט וכדומה).
  • אנשים המרכיבים עדשות מגע אך סובלים מבעיות נוחות בעיניים.בלואייז בע''מ, רחוב ברקת 9, פתח תקווה 4934829. טל. 03-5329557 פקס. 03-5329593